فی نت
فی نت اولین و تنهاترین مرجع قیمت های شرکت های خدمات اینترنتی با امکان جستجو و مقایسه
انتخاب سرویس اینترنت از بین تعرفه شرکت های اینترنتی در ایران با خصوصیات مد نظرتان
محدوده سرعت (به مگابیت)
محدوده حجم ترافیک (به گیگابایت)
محدوده مدت زمان (به روز)
محدوده قیمت (به تومان)
انتخاب شهر محل استفاده از اینترنت
مکان تبلیغ شما در اینجا
      09199004804

چطور سالیانه صدها هزار تومان در هزینه اینترنت صرفه جویی کنیم؟


بسیاری از کاربران اینترنت در هنگام دریافت اشتراک از شرکت های ارائه دهنده بعضا بدلایل مختلفی که چند تای آن را در زیر می آوریم سالیانه یا ماهیانه مبالغ بیشتر از نیاز، بابت اینترنت هزینه می کنند دلایلی مانند:

  • عدم اطلاع از نیاز واقعی میزان حجم ترافیک مورد نیازشان که این باعث می شود یا ترافیک مازادی خریداری می کنند و یا در طول اشتراک با اتمام حجم اینترنت خودشان مجبور به خرید مجدد حجم ترافیک می شوند که ممکن است مبلغ بسیار زیادی در طول ماه یا سال بشود.
  • در هنگام خرید اینترنت فرصت گشتن ، استعلام گرفتن و یا تماس گرفتن با اکثر شرکتهای اینترنتی را ندارند و لذا از اولین شرکتی که برخورد کنند سرویس خودشان را دریافت می کنند.
  • از بسیاری از جشنواره ها و فروش های ویژه که شرکتها اعلام میکنند آگاهی پیدا نکرده و لذا از فرصتی که می توانند با کمترین هزینه بیشترین استفاده را از یک سرویس ببرند بهره مند نمی شوند

فی نت سرویس ویژه ای را برای شما فراهم آورده است که به شما کمک می کند با توجه به انتظاری که از یک سرویس دارید، بهترین سرویسها را با کمترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار بدهد.
در این سرویس ویژه شما می توانید بعنوان مثال بیشترین حجم ترافیک و بالاترین سرعت را با کمترین قیمت در بین تمامی شرکتها خریداری کنید


مشاهده سرویس های ویژه شرکت ها